Groepsverdeling 2019-2020


Medewerker

Functie/taak

e-mailadres

Groep

Dagen

Jan Hendriksen

Directeur

j.hendriksen@deborgwal.nl

 

ma-vr

Jos van Barneveld

Adjunct-directeur

j.barneveld@deborgwal.nl

 

di-mi / wo / do

Jos van Barneveld

Intern begeleider gr 5-8

ib-bovenbouw@deborgwal.nl

Groep 5 – 8

di-mi / wo / do

Esther van der Hart

Intern Begeleider gr 1-4

ib-onderbouw@deborgwal.nl

Groep 1 – 4

ma / di / do

Esther van der Hart

Begeleiding leerlingen met levelwerk

e.hart@deborgwal.nl

Alle groepen

 

Marjan Nikkels

Coördinator gr 6-8

m.nikkels@deborgwal.nl

Groep 6-8

ma-wo

Saskia Cramer

Coördinator gr 3-5

s.cramer@deborgwal.nl

Groep 3-5

ma / di / do / vr

Woutje Pater

Coördinator gr 1-2

w.pater@deborgwal.nl

Groep 1-2

ma - vr

Annet Rozema

Vertrouwenspersoon

SoVa-training

a.rozema@deborgwal.nl

Groep 5-8

Groep 5-6

di-mi - vr

di-mo

Marjan Hasselaar

Administratie

administratie@deborgwal.nl

 

ma / do

Annemieke van Kooten

RT en specialist dyslexie

a.kooten@deborgwal.nl

Alle groepen

ma-mo / do / vr

Aline van Dalsen

Stagecoördinator

Rekencoördinator

a.dalsen@deborgwal.nl

Alle groepen

 

Marlies van Essen

Vertrouwenspersoon

m.essen@deborgwal.nl

Groep 1-4

ma-vr

Tjitze Meter

Conciërge

 

 

wo

Angela van den Berg

Onderwijsassistent


SoVa-training

a.berg@deborgwal.nl



Alle groepen

Groep 5-6

di / do


di-mo

Jordy van de Bovenkamp

Leerkracht

j.bovenkamp@deborgwal.nl

Groep 8

ma - vr

Marjan Nikkels

Leerkracht

m.nikkels@deborgwal.nl

Groep 7

ma - wo

Sharon Slotboom

Leerkracht

s.slotboom@deborgwal.nl

Groep 7

do - vr

Annet Rozema

Leerkracht

a.rozema@deborgwal.nl

Groep 6

di-mi - vr

Jos van Barneveld

Leerkracht

j.barneveld@deborgwal.nl

Groep 6

ma - di-mo

Saskia Cramer

Leerkracht

s.cramer@deborgwal.nl

Groep 5

ma / di / do / vr

Sharon Slotboom

Leerkracht

s.slotboom@deborgwal.nl

Groep 5

wo

Marijn Teunissen

Leerkracht

m.teunissen@deborgwal.nl

Groep 4 A

ma - vr

Marlies van Essen

Leerkracht

m.essen@deborgwal.nl

Groep 4 B

ma - vr

Aline van Dalsen

Leerkracht

a.dalsen@deborgwal.nl

Groep 3

di - do

Martine van Ginkel

Leerkracht

m.ginkel@deborgwal.nl

Groep 3

ma / vr

Woutje Pater

Leerkracht

w.pater@deborgwal.nl

Groep 1-2 A

ma – vr

Gerrie-Marieke Schaap

Leerkracht

gm.schaap@deborgwal.nl

Groep 1-2 B

ma – vr

Michelle Veenendaal

Leerkracht

m.veenendaal@deborgwal.nl

Groep 1-2 B

Regelmatig vr / ma

Ingenette Timmer

Leerkracht

 

Groep 1-2 B

10-2019 t/m 02-2020 (zw.verlof M.V.)

Wietske Kwakkel

Leerkracht

w.kwakkel@deborgwal.nl

Groep 1-2 C

ma – vr

Michelle Veenendaal

Leerkracht

m.veenendaal@deborgwal.nl

Groep 1-2 C

Regelmatig vr / ma

Delja Pruis

Leerkracht

 

Groep 1-2 C

10-2019 t/m 02-2020 (zw.verlof M.V.)